Knitted Knockers NL

Gratis comfortproducten voor (ex) borstkanker patienten

Wij willen graag vrouwen blij maken met gratis gebreide of gehaakte borstprotheses, okselkussentjes, autogordel kussentjes en draintasjes. De borstprotheses worden gemaakt naar het model van Knitted Knockers USA (oprichtster Barbara Demorest). Ze worden gemaakt van katoen en gevuld met fiberfill waardoor ze licht, luchtig en vormbaar zijn. Een uitkomst naast de zware uitwendige siliconen protheses.

Alle bestelpunten in Nederland en Belgie:

Overijssel, Gelderland
HaaksbergenMonique Michoriusmoniquemichorius@kpnmail.nlborstprotheses
 Buurserstraat 75  
 7481 EH. Haaksbergen  
 Telefoon : 0646260794  
    
LosserDe Wolknot, Creatief Caféinfo@dewolknot.nlborstprotheses
 Drielandweg 2  
 7581PA Losser  
 Telefoon: 0621831536  
 https://dewolknot.nl/  
 Carola Elferink  
    
Oldenzaal*Tricot Tieten  
aanspreekpuntLies Kosterlies@tricottieten.nlborstprotheses
 Telefoon 06 49710415 okselkussentjes
 Website: http://www.tricottieten.nl/ mondkapjes
    
    
Friesland, Drenthe, Groningen
BeilenIna van den Berginavdberg@gmail.comborsprotheses
    
DrachtenGreta Altinkgre.67@hotmail.comborstprotheses
 De Orion 72  
 9207 BC  Drachten  
    
Oude Leije*Linda Hilbinklhilbink@hotmail.comborstprotheses
aanspreekpunt   
    
Veendam“Blij dat ik Brei School” van Gre Schalkwijkschalkwijk.vandie@hotmail.comborstprotheses
 Veendam  
 Telefoon: 085 8769338  
  swaen901@gmail.comborstprotheses
WestergeestSwaen van der Bij  
 Kalkhuswei 11  
 9295 KM  Westergeest  
    
Noord-Holland
AlkmaarWijkcentrum de Oeverscw@de-oever.nlborstprotheses
 Breigroep  “Beppen & Breien  
 Janneke Goudsblom / sociaal cultureel werker  
 Amstelstraat 1  
 1823 EV Alkmaar  
 072 – 5117311  
    
AlkmaarNamens Brei! in De Societeit,jan.ruiter@planet.nlborstprotheses
 binnenstad Alkmaar  
 Wietske Boonstra  
    
MedemblikStichting Inloophuis Medemblikinfo@inloophuismedemblik.nlborstprotheses
 Oosterhaven 11  
 1671 AA Medemblik  
    
HeerhugowaardSylvia Meegdes s.meegdes66@gmail.comborstprotheses
 Telefoon  0618362412  
    
Nieuw VennepManon Jansenknittedknockersnieuwvennep@gmail.comborstprotheses
 Adamas Inloophuis  
 Eugenie Prévinaireweg 61  
 2151 BB Nieuw-Vennep  
    
UitgeestHaakcafé Zwembad De Zienjanenannekemetselaar@ziggo.nlborstprotheses
 Zienlaan 8  
 1911 TR Uitgeest  
 Anneke Metselaar  
    
WieringerwerfNicole van den Hoffniek98.muziekschool@gmail.comborstprotheses
    
Zaandam*Knitted Knockers De Breiprothesekkdebreiprothese@gmail.comborstprotheses
aanspreekpuntGerda Heijnen okselkussentjes
 Telefoon: 0627654441 autogordelkussentjes
   mondkapjes
    
Flevoland
AlmereCarla van Velzencarlavanvelzen07@gmail.comborstprotheses
 Telefoon: 06 42847650  
Zuid-Holland noord
HillegomLilian van der Lanslilianvdlans@outlook.comborstprotheses
    
LeidschendamStichting Bribos info@bribos.nlborstprotheses
 HMC Antoniushove draintasjes
 Burgemeester Banninglaan 1   
 2262 BA Leidschendam  
 Brigitte Bosman  
    
NaaldwijkInloophuis Carmainfo@inloophuiscarma.nlborstprotheses
 Telefoon: 06 14237791  
    
NoordwijkDe Breischoolknittedknockersnederland@gmail.comborstprotheses
    
Noordwijkerhout*Trees van Schootentreesvanschooten@planet.nlborstprotheses
aanspreekpunt  draintasjes
    
NoordwijkerhoutYvonne Schreursyvonne.heartpillow@outlook.comokselkussentjes
    
Zuid-Holland zuid, Utrecht
Sliedrecht*Marijo Burgerding knittedknockers@marijo.nlborstprotheses
aanspreekpuntTelefoon: 0184 412107 /  
06 137 288 91
okselkussentjes
   draintasjes
   
ScheveningenHappy Woolinfo@happy-wool.nlborstprotheses
Keizerstraat 297Telefoon: 06 20970082 
  2584 BG  Scheveningen  
Anita Bax
   
ZoetermeerMonique van der Reemonique_r@ziggo.nl borstprotheses
 Garnierruimte 11Telefoon:  06 55557399 
 2728 MV ZoetermeerEventueel af te halen bij Livera Zoetermeer 
    
Zeeland
DreischorAnnet Verwestannetverwest@gmail.comborstprotheses
 Heshuizenstraat 2  
 4315 AZ Dreischor  
    
Vlissingen*Wineke Troostknittedknockers@zeelandnet.nlborstprotheses
aanspreekpuntJeroen Boschweg  1 okselkussentjes
 4382 RP  Vlissingen  
 Telefoon: 06 14182611  
    
Noord-Brabant
Eindhoven*José Hertogsknkneindhoven@gmail.comborstprotheses
aanspreekpuntTelefoon: 06 36291509 draintasjes
   okselkussentjes
   autogordelkussentjes
    
Etten LeurWijkvereniging Buurtbelang Grauwe Polderbreiborsten@grauwepolder.nl 
 Wijkgebouw “De Gong”  
 Trompetlaan 42  
 4876 XA Etten-Leur  
 Telefoon: 06 50276448  
    
GeertruidenbergAstrid van der Hoevenastrid_marjolein@hotmail.comborstprotheses
 Stadsweg 134  
 4931 EG  Geertruidenberg  
    
GeldropAdriënne van Heesewijkanijnatten@msn.comborstprotheses
    
ValkenswaardMarijke Dieliswolandmore@kpnmail.nlborstprotheses
 Peperstraat 11  
 5554 EG  Valkenswaard  
    
WaalreMarijke Vrieswaterny9@online.nlborstprotheses
 Eikenlaan 20  
 5581 HA  Waalre  
    
BrunssumTiny Dormansjgdormans@hetnet.nlborstprotheses
    
BELGIEInformatie Brussel en omgevinginfo@knittedknockers-belgium.orgborstprotheses
   
 Contact persoon Antwerpen    m.prins.kuiper@gmail.comborstprotheses
 Contact persoon Schoten/Schilde  hfenneke@hotmail.comborstprotheses
 Gent Oost Vlaanderen   lippensgerda@gmail.comborstprotheses
    

Doet u ook mee?

U kunt zich ook opgeven als maak punt voor alle of 1 soort comfort product. Uw naam en email komen dan op deze website te staan zodat vrouwen u kunnen vinden om te bestellen.